III Turniej integracyjny

DSC_3547W niedziele 15 listopada w Warszawie przy ul. Braci Załuskich 1 odbył się trzeci już turniej integracyjny ogranizowany przez naszą drużynę!

Podczas całodniowej imprezy uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności na trenażerach, które obslugiwał brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie – pan Kajetan Broniewski.
Zawody kajakowe były podzielone na kilka konkurencji – konkurs indywidualny, integracyjne wyścigi rodziń (rodzic dziecko + osoba niepelnosprawna), wyścigi w parach, oraz konkurencja dla kobiet;]
Trenażery prowadzone przez Pana Kajetana bez dwóch cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a wszyscy uczestnicy oraz kibice doświadczali wielkich emocji związanych z wyścigami i dopingowaniem swoich faworytów.wyscig

Następnym punktem programy był mecz naszych T-ballistów z Centaurami, nasi najmłodsi zawodnicy, którzy trenują dopiero do września niewątpliwie pokazali klasę, zdobywając dużo punktów i robiąc co raz to lepsze outy :) Wynik meczu jednak zakończył się (umownym) wynikiem 15:15.

Po T-ballistach przyszedł czas na mecz drużyny integracyjnej. Niepełnosprawne osoby z Fundacji Perpetum Mobile we współpracy z młodzikami i juniorami z WBSC zagrali mieszany mecz między sobą.
Takie widowisko było czymś pięknym, osoby zdrowe zaangażowały się w pomoc swoim niepełnosprawnym kolegom i koleżankom. Osoby niepełnosprawne natomiast często pokazywały, że wcale nie potrzebują niczyjej pomocy i same dawały sobie doskonale rade!
Ten mecz równiez zakończył się remisem, tym razem 8:8

Po dekoracji najlepszych „kajakarzy” oraz baseballistów nadszedł czas na mecze slow pitcha, w których udział wzięły drużyny Pasikoników, Zbójcerzy, Old-boyów ze starej SKRY, oraz Schabów.
Całość przebiegła w super atmosferze rywalizacji! Wszystkie 4 drużyny pokazały, że baseball grają nie od dziś robiąc wiele spektakularnych outów, odbijając super piłki itd, itp.
Drużyna Old Boyów ze SKRY okazała się jednak niepokonana, wygrywając wszystkie mecze! Serdecznie gratulujemy!DSC_3627

Podsumowując – III odsłona turnieju integracyjnego zdecydowanie była najlepszą do tej pory! Wszyscy uczestnicy byli strasznie zadowoleni ze wszystkich atrakcji, które były przewidziane na tą niedzielę. Już niedługo kolejny turniej, na który również serdecznie zapraszamy!