Warriors : Caper

28.08.2011 po dwumiesięcznej przerwie Warriors zagrały pierwszy mecz na wyjeździe. O 4:30 rano wyruszyliśmy spod piekarni do Kędzierzyna gdzie o 12:00 mieliśmy do rozegrania dwumecz z miejscową drużyną Caper. Po długiej podróży o godzinie 10:00 zawitaliśmy na miejscu. Piękne słoneczko i wysoka temperatura zagrzała nas do walki.

Po krótkiej odprawie i intensywnej rozgrzewce o 12:00 na boisko jako drużyna atakująca wyszłyśmy w składzie: Lola Grabowska (C), Hania Niewiadomska (2B), Anetka Prusak (SS), Amanda Chrzanowska (3B), Madzik Zielińska (P), Tyśka Bonisławska (1B), Oliv Chamera (LF), Kinga Winter (CF), Iza Wesołowska (RF). Niestety przeciwniczki zaczęły mocno i wykonały 3 szybkie outy. W obronie dawałyśmy z siebie wszystko ale w pierwszej zmianie przeciwniczki zdobyły kilka punktów po błędach i bazach darmo. Druga zmiana była już zupełnie inna. Madzik odbiła hita za dwie bazy i po błędach przeciwniczek dobiegła do bazy domowej zdobywając punkt. Każda z Warriors wychodząca na pałkę broniła strefy i odbijała z czego outy były robione w polu.  Gdy wyszłyśmy do obrony wykonałyśmy 3 szybkie oty: 2KO i out na pierwszej bazie. Zmiana bez punktowa  dla przeciwniczek. Niestety sytuacja zmieniła się od 3 zmiany bo Caper nie dał za wygraną i bronił się jak tylko mógł. Mecz zakończył się wynikiem 1:21.

W drugim meczu zostały wprowadzone zmiany w boisku. Anetka narzucała, Hania łapała a Madzik i Lola zajeły ich pozycje w polu (SS, 2B). Po wykonaniu kilku ładnych narzutów udało nam się zrobić 3 outy. W ataku dziewczyny grały świetnie, ale przeciwniczki nie dały dostać nam się na bazy. Mecz zakończył się w 4 zmianie przewagą 0:15.

Po kilku godzinach w słońcu i zjedzeniu obiadku wyruszyłyśmy w podróż do Warszawy.

Szczególne podziękowania dla Daniela, Kingi i Schaba, którzy bezpiecznie dowieźli nas z miejsca na miejsce!! Jesteście kochani!!!

A jeszcze większe podziękowania dla WARRIORS, które stawiły się na meczach!! Bez Was meczu by nie było!! WARRIORS RULES!!

Przypominam o derbach Warszawy 4 września, gdzie podejmiemy Warsaw Diamonds prawdopodobnie na warszawskim Marymoncie!! Te dziewczyny, które nie mogły być w Kędzierzynie niech zarezerwują czas na niedziele 4.09!! Jeżeli mecz odbędzie się w Warszawie można pozapraszać WSZYSTKICH!! Świetna promocja dla drużyny:)

Jeszcze raz gratulacje dla najwytrwalszych!!:)