Dwumecz z Grabarzami

W miniony weekend rozegralismy przedostatnie mecze w tym sezonie. Naszymi przeciwnikami byla druzyna ze  Skarbimierza – Grabarze.

Sobotni mecz rozpoczelismy od prowadzenia 6:0 po pierwszej zmianie. Grający na pitcherze Pasik utrzymywał naszą przewagę przez pierwsze 4 zmiany. Im dluzej trwal mecz tym nasza przewaga się kurczyła, az do momentu, gdy nasi przeciwnicy wyszli na prowadzenie. W szóstej zmianieDruzyna ze skarbimierza zaczela wychodzic na co raz wieksze prowadzenie, nietety, nie bylismy w stanie ich powstrzymac.
Popelnialismy co raz wiecej błędów, co owocowalo w kolejne straty punktowe. Finalnie mecz zakonczyl się po 6 zmianach wynikiem 27:7.
– sid

Lojra ne te djellen ka qen shum ma e mir.Ne te djellen ne Kutno ka mbri Blerim Ukići dhe Ciastek.Piqeri i ekipes ton Ciastek ka qen shum i fort deri ne pjesen e gjasht.Ne pjesen e shtat Grabarze i kan shtu tri pojena me shum , tash piqeri jon eka fundu lojen e ne vende te ti ka hyr piqeri Pasik i cilli ka lur deri ne te fund te lojres.Ekipa jone ka lur shum forte ne defensive po ofensiva ka qen ma e ligsht.Lojra ne ka mbaruar 7:1

Tłumaczenie:
Niedzielny mecz zagralismy już o wiele lepiej. Naszą drużynę zasilili Ciastek i Blerim. Nasz pitcher – Ciastek utrzymywał niski wynik spotkania do 6 zmiany. W siodmej zmianie Grabarze dorzucili trzy punkty. Od siodmej zmiany nastapila u nas zmiana na górc – do rzucania wszedł Pasik, który nie pozwolił zdobyć przeciwnikom juz żadnego obiegu do konca meczu. Mimo świetnej gry w obronie zawiódł u nas atak – mecz zakonczyl się wynikiem 7:1

– Blerim

8 pazdziernika gramy ostatnie mecze sezonu, tym razem naszymi przeciwnikami będzie Baza Bydgoszcz!