Małe Schaby zwycięskie!!!

W dniu 23.10.10 na ul. Bytnara, na górnym Mokotowie odbył się turniej zorganizowany przez drużynę Centaury Warszawa (w turnieju brali udział zawodnicy drużyny Centaurów, a najlepsza z nich zmierzyła się z naszą drużyną).

Młode ?Schaby? rozpoczęły mecz ostrożnie w pierwszej zmianie stracili 2 obiegi nie zdobywając żadnego (spowodowane było to nowym urządzeniem do odbijania którego nasi zawodnicy nigdy nie używali) .

Lecz później było już tylko lepiej, nasi młodzi reprezentanci nie dali żadnych szans rywalom (mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 25:5!!!!!!!).

Na hali oczywiście nie mogło zabraknąć kibiców(w postaci rodziców i seniorów) którzy wprowadzili niesamowite emocje, co pobudziło schabiki do zwycięstwa.

Cała drużyna zasłużyła na pochwałę ale warte podkreślenia jest zachowanie absolutnej debiutantki w naszej ekipie 7-mio letniej Marysi, która przezwyciężyła swoje lęki, co w efekcie zakończyło się hitem za jedną bazę i zdobyciem punktu.

Najwięcej punktów z całe drużyny zdobyli Mikołaj Dąbrowski i Michał Rybak (po 5), warte jest również podkreślenia, że każdy z zawodników  naszej drużyny zdobył chociaż by po jednym punkcie!!!

Dziękujemy całej drużynie i trenerom za fenomenalną atmosferę na boisku i za profesjonalizm.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!

Udany debiut w roli trenerów zaliczyli: Pasik i Marek

Zawodnicy Schabów, którzy wzięli udział w meczach:

1.                 Oskar

2.                 Mikołaj

3.                 Michał

4.                 Kuba

5.                 Alek

6.                 Kuba N.

7.                 Marysia

8.                 Maciek

9.                 Olaf